Audit Intern/Associate (Bucharest)

Suntem in căutarea unor colegi entuziaști, proactivi, pasionați, care au o puternică dorință de a învăța și caută să-și construiască o carieră promițătoare într-un mediu dinamic și prietenos.

RESPONSABILITĂȚI CHEIE:

Candidații sunt așteptați să ofere suport în angajamentele de audit din diferite industrii și să pregătească foi de lucru conform standardelor și cerințelor existente. Să efectueze reconciliere de documente, teste de audit, să identifice riscuri și să informeze seniorii.

CERINȚE:

  • Studii superioare economice;
  • Cel puțin un an de experiență în domeniul financiar (contabilitate/audit- preferabil)
  • Cunoștinte de Office Suite
  • Gândire analitică și orientare spre echipă;
  • Cunoașterea limbii engleze

BENEFICII

  • Salariu competitiv;
  • Tichete de masă;
  • Asigurare medicala;
  • Perspective de creștere rapida în carieră (evaluarea bi-anuala a performanței);
  • Suport deplin pentru certificarea ACCA (acoperirea taxelor pentru examene si cursurilor de pregatire, concediu de studii platit);
  • Expunere internațională;
  • Leadership tanar și prietenos;
  • Oficiu modern;
  • Fructe, ceai, cafea

Candidații interesați sunt invitați să ne transmită CV-ul (în engleză) la adresa de e-mail: hr.bucharest@moorestephens-ksc.ro