Audit Senior (Bucharest)

ROLUL TĂU:

Supervizarea activității colegilor juniori din echipă și evaluarea rezultatelor, pentru a asigură desfășurarea și documentarea corespunzătoare a activității de audit. Seniorii sunt responsabili de identificarea și documentarea riscurilor de audit, menținerea comunicării cu clienții, administrarea bugetelor planificate per proiect și informarea managerilor și partenerilor referitor la fiecare proiect.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Responsabil de angajamente medii și mari, asigurînd următoarele:
  • - Pregătirea planificării
  • - Monitorizarea execuției
  • - Raportarea este efectuată conform standardelor
  • Coaching și instruire pentru colegii mai juniori;
  • Raportarea la Manager;
  • Evaluarea sectiunilor și foilor de lucru, efectuate de colegi.

CERINȚE:

  • Studii economice;
  • Minim 3 ani de experiență în audit financiar;
  • Abilități de învățare rapidă;
  • Cunoașterea bună a limbii engleze;
  • Student ACCA - avantaj;
  • Orientarea spre lucru de echipă.

BENEFICII:

  • Salariu competitiv;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare medicală;
  • Perspective creștere rapida în carieră (evaluarea bi-anuala a performanței);
  • Suport deplin pentru certificarea ACCA (acoperirea taxelor pentru examene si cursurilor de pregatire, concediu de studii platit);
  • Expunere internațională;
  • Leadership tanar și prietenos;
  • Oficiu modern;
  • Fructe, ceai, cafea

Candidații interesați sunt invitați să ne transmită CV-ul (în engleză) la adresa de e-mail: hr.bucharest@moorestephens-ksc.ro